آزادوردپرس

بازدید :2879

12 سایت فشرده تصویر

۱۲سایت فشرده سازی آنلاین و کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت

اکثر اوقات با کاهش حجم تصاوبر کیفیت آن ها کم می شود و یا مجبور می شویم علاوه بر کاهش کیفیت سایز تصاویر را هم کوچکتر کنیم تا تصویر به حجم مورد نظر تبدیل شود. اما یک راه حل برای کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت تصویر استفاده از سایت هایی است که به صورت آنلاین و کاملا رایگان این کار را انجام می دهند. در ادامه معروف ترین سایت ها برای کاهش حجم تصاویر و فشرده سازی بدون افت کیفیت را معرفی می کنیم. معرفی سایت های کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت کاهش حجم تصاویر کاربردهای زیادی دارد از جمله اگر نیاز به آپلود تعداد زیادی عکس در سایتتان داشته باشید و حجم عکس ها زیاد باشد ممکن است سرعت سایتتان کاهش یابد. کاهش حجم عکس ها موجب بهبود سرعت سایت می شود و سایتتان زودتر لود می شود. بنابراین باید از روش هایی استفاده کنید تا علاوه بر کاهش حجم تصاویر کیفیت عکس هم حفظ شود. با ابزارهای تست سرعت سایت از بهینه بود سرعت سایتتان مطمئن شوید. سایت imagecompressor یکی از ابزارها فشرده سازی و کاهش حجم تصاویر imagecompressor.com است. بعد از این که وارد سایت شدید عکس ها را می توانید با درگ کردن به راحتی آپلود کنید، در ز..
امتیاز بلاگ
5/5

لینک کوتاه

https://azadwp.com/?p=12049

در این بلاگ چه می‌خوانیم:

۱۲سایت فشرده سازی آنلاین و کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت

اکثر اوقات با کاهش حجم تصاوبر کیفیت آن ها کم می شود و یا مجبور می شویم علاوه بر کاهش کیفیت سایز تصاویر را هم کوچکتر کنیم تا تصویر به حجم مورد نظر تبدیل شود. اما یک راه حل برای کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت تصویر استفاده از سایت هایی است که به صورت آنلاین و کاملا رایگان این کار را انجام می دهند. در ادامه معروف ترین سایت ها برای کاهش حجم تصاویر و فشرده سازی بدون افت کیفیت را معرفی می کنیم.

معرفی سایت های کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت

کاهش حجم تصاویر کاربردهای زیادی دارد از جمله اگر نیاز به آپلود تعداد زیادی عکس در سایتتان داشته باشید و حجم عکس ها زیاد باشد ممکن است سرعت سایتتان کاهش یابد. کاهش حجم عکس ها موجب بهبود سرعت سایت می شود و سایتتان زودتر لود می شود. بنابراین باید از روش هایی استفاده کنید تا علاوه بر کاهش حجم تصاویر کیفیت عکس هم حفظ شود.


با ابزارهای تست سرعت سایت از بهینه بود سرعت سایتتان مطمئن شوید.

سایت imagecompressor

یکی از ابزارها فشرده سازی و کاهش حجم تصاویر imagecompressor.com است. بعد از این که وارد سایت شدید عکس ها را می توانید با درگ کردن به راحتی آپلود کنید، در زمان کوتاهی تصویر فشرده می شود و می توانید تصویر را دانلود کنید در صورتی که تعداد زیادی عکس آپلود کرده باشید تصاویر را می توانید به صورت یکجا و ZIP شده دانلود کنید.
مشاهده سایت
سایت imagecompressor
همچنین می توانید تصویر اورجینال با تصویر فشرده شده را با هم مقایسه کنید و در صورت نیاز میران این کاهش حجم را تغییر دهید و سپس تغییرات را apply کنید.
کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت

سایت Tiny PNG

Tiny PNG یکی از محبوب‌ ترین سایت های فشرده سازی تصاویر است که به شکل رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد و امکانات زیادی برای فشرده سازی به شما می‌دهد.
سایت Tiny PNG عکس هایی با فرمت‌های PNG و JPEG را برای فشرده سازی می‌پذیرد و می‌توانید حداکثر ۲۰ عکس در یک مرتبه آپلود کنید. البته اندازه تصویر نباید بیش از ۵ مگابایت باشد. پس از فشرده سازی می‌توانید تصاویر را در کامپیوتر خود دانلود کرده و یا آنها را در Dropbox ذخیره کنید.
مشاهده سایت
سایت Tiny PNG
Tiny PNG همچنین برای wordpress و Magneto نیز افزونه دارد که استفاده از آن کار شما راحت‌ تر کند. می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید.
افزونه Tiny PNG برای وردپرس
نکته: از سایت tinyjpg.com هم برای تغییر حجم عکس ها با فرمت jpg می توانید استفاده کنید که کاملا مشابه سایت Tiny PNG است.

انواع سایز استاندار تصاویر را در اینستاگرام را در مقاله سایز استوری و پست اینستاگرام ببینید.

کاهش حجم تصاویر در سایت Compressnow

با سایت Compressnow به راحتی می توانید عکس هایی با فرمت هایی مانند JPG ،JPEG ،GIF ،PNG را فشرده سازی کنید. کار کردن با سایت Compressnow هم بسیار آسان است و با درگ کردن می توانید عکس ها را آپلود می کنید. این سایت تصاویر را تا حجم ۹ مگابایت برای فشرده سازی پشتیبانی می کند.
همچنین عکس های شما بعد از فشرده سازی توسط این سایت بعد از ۲۰ دقیقه به صورت خودکار از سرور سایت پاک می شود.
مشاهده سایت

در این سایت هم می توانید میزان فشرده سازی تصاویر را انتخاب کنید و تصویر فشرده شده را با تصویر اصلی مقایسه کنید. و در نهایت عکس را دانلود کنید.

سایت Squoosh گوگل

یکی دیگر از سایت های کاهش حجم تصویر سایت بدون کاهش افت کیفیت تصویر، سایت Squoosh است. با این ابزار رایگان می توانید حجم عکس های، JPEG، BMP،PNG ،WebP را کاهش دهید. نحوه کار با این سرویس بسیار ساده است. در سایت Squoosh می توانید عکستان با درگ کردن آپلود کنید و در صورت نیاز علاوه بر فشرده کردن، سایز تصویر را هم تغییر دهید و در نهایت عکس تان را فشرده کنید. همچنین می توانید سایز تصاویر را قبل و بعد از فشرده سازی تغییر دهید.
مشاهده سایت
سایت Squoosh

سایت Compressor

فرمت هایی که سایت Compressor پشتیبانی می کند شامل JPEG ،PNG ،GIF و SVG است و امکان آپلود تصاویر با حجم بالاتر از ۱۰ مگابایت را دارد. کافیست عکس را انتخاب کنید. در این سایت این امکان وجود دارد که عکس را در دو حالت Lossless یا Lossy فشرده کنید. همچنین با دکمه compare می توانید با هم مقایسه کنید که عکس بعد از فشرده سازی چه قدر تغییر کرده است. در نسخه pro هم این امکان وجود دارد سایز عکس و کیفیت عکس و تنظیمات دیگر را در منو کناری برای هر کدام از فرمت ها قبل و بعد از تغییر حجم تغییر دهید. دقت کنید که اگر عکس انتخابی شما کیفیت پایینی داشته باشد تغییری مشاهده نمی کنید.
مشاهده سایت

سایت imagesmaller

با استفاده از سایت imagesmaller می توانید تصاویر PNG ، JPG ، JPEG ، GIF ، TIFF را بصورت آنلاین بدون از دست دادن کیفیت و اندازه تصویر، حجم تصویر را تا ۹۰٪ کاهش دهید. اگر حجم تصاویرتان بالاست سایت یک گزینه خوب است و می توانید تصاویر با حداکثر حجم ۵۰ مگابایت را انتخاب کنید. علاوه بر این امکان تبدیل فرمت های مختلف عکس به PDF و بالعکس در این سایت وجود دارد.
مشاهده سایت

مواردی که گفته شد سایت هایی است که از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند سایر سایت هایی که می توان برای کاهش حجم تصویر بدون کاهش افت کیفیت استفاده کنید موارد زیر است.

اگر علاوه بر موارد گفته شده شما از سایت های دیگری استفاده می کنید با ما و کاربران راست چین در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.
The post معرفی ۱۲سایت فشرده سازی و کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت appeared first on راست چین.
مقاله اصلی

امتیاز بلاگ
5/5
نویسنده : مرتضی آزاددهقان

نویسنده : مرتضی آزاددهقان

در دنیای امروز ،کسب و کار بدون اینترنت معنا ندارد .

https://azadwp.com/?p=12049 لینک کوتاه

مقالات اخیر

دوره های آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام

نام*

نام خانوادگی*

شماره موبایل*

کد تایید*

کد تایید ارسال شده به موبایل خود را وارد کنید

کد تایید*

کد تایید ارسال شده به موبایل خود را وارد کنید

فرم ورود به سایت