خدمات آزادوردپرس

 

درباره ما بیشتر بدانید! ( آموزش های دیجیتال مارکتینگ)

   آزادوردپرس نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بوجود آمد.موسس این مجموعه آقای دکتر مرتضی آزاددهقان  با توجه به تجربه های کسب و کاری خود در گذشته وشروع تحقیقات خود در حوزه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی از سال۱۳۹۴ تا کنون و راه اندازی چندین استارتاپ فروشگاهی، در سال ۱۳۹۸ تصمیم به راه اندازی این مجموعه گرفتند تا آموزشها و تجربیات بدست آمده  در حوزه بازاریابی دیجیتال و کسب و کارهای آنلاین را به علاقمندان این حوزه ارائه نمایند .به اعتقاد این مجموعه  استفاده از اینترنت در کسب و کارهای امروزی یک امر حیاتی است و اگر کسب و کاری به این امر اقدام نکند دیر یا زود سهم خود را از بازار از دست خواهد داد .

در دنیایی پر رقابت امروز بواسطه کابردی شدن ابزار اینترنت در کسب و کارها و تغییر رفتار مصرف کننده ، تمامی کسب و کارها تبدیل شده اند به تولید کننده محتوا در مورد محصول و خدمات خود ، تا از این طریق بتوانند به نیازهای مخاطبان خود پاسخ دهند و سهمی از ذهن آنها را کسب کنند . اما با توجه به اینکه کسب و کارهای ایرانی اغلب به صورت سنتی اداره می شدند دانش فنی پرسنل و گرادنندگان این کسب و کارها در زمینه دیجیتال مار کتینگ بسیار پایین می باشد. از اینرو  تیم آزاد وردپرس تلاش می کند تا با ارائه آموزش و خدمات مربوط به وبسایت ها کمکی به رشد کسب و کارهای کشور نماید .

خدمات آزادوردپرس

در حال حاضر تیم آزادوردپرس  خدمات زیر را به مجموعه های نوپا ،تیم های استارتاپی و کسب و کارها ارائه می کند: 

۱- دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ 

۲- طراحی سایت 

۳-سئو و بهینه سازی سایت

 ۴-کوچینگ  و مشاوره بازاریابی دیجیتال

۵- ادمینی وبسایت

مراحل آغاز به کار و رشد

آزادوردپرس در سال ۱۳۹۸  توسط مرتضی آزاددهقان راه اندازی گردید در ابتدا نام اصلی  این وبسایتazaddehghan.com که به azadwp.com تغییر کزد .

 از اواخر ۱۳۹۸ آموزشهای این وبسایت در پیچ اینستاگرامی azaddehghan_com آغاز شد  و درسال ۱۳۹۹ وبینارهای این مجموعه در ایسمینار و اسکای روم منتشر گردید . 

در سال ۱۴۰۰. با توجه به برگزاری کلاسهای آموزشی و شرکت در ایونت های مختلف و نیاز مراجعین تصمیم. به این شد که ۲خدمت طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو  به خدمات این مجموع اضافه گردد.

با توجه به سیاستهای مجموعه  و تقاضای بیشمار مخاطبین نسبت به ارائه خدمت کوچینگ این فعالیت جدید در کنار استراتژی جذب نیروی کار جدید ،اهداف جدید مجموعه آزادوردپرس هستند.

برخی از نمونه سایت های طراحی شده

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات مشتریان

آزادوردپرس