آزادوردپرس

وبینار استراتژی مارکتینگ در فروشگاه اینترنتی

یکی از ضروریات هر کسب و کاری به خصوص فروشگاه اینترنتی داشتن استراتژی های مارکتینگی است که به ما کمک می کند تا هر چه بهتر وبسایت و فروش خود را کنترل کنیم .

لینک کوتاه

https://azadwp.com/?p=15

تعداد جلسات :

1 جلسه

تعداد دانشجویان :

45

گواهینامه:

ندارد

آزمون :

ندارد

گارانتی بازگشت وجه:

دارد

نوع دوره :

آفلاین

تصویر مرتضی آزاددهقان
مرتضی آزاددهقان

در دنیای امروز ،کسب و کار بدون اینترنت معنا ندارد .

ویدیو معرفی

جهت یادگیری بیشتر

دوره آموزشی برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال

به شما پیشنهاد میگردد

بازاریابی دیجیتال حلقه مفقوده بازاریابی در دنیای کسب و کار اینترنتی است ، داشتن برنامه و سند مدون باعث می شود منابع سازمانی ما ( بودجه ،نیروی انسانی و زمان ) بیهوده به هدر نرفته و به بهترین وجه در خدمت اهداف بازاریابی باشند .در این دوره آموزشی میخواهیم گام به گام برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال را انجام دهید
جهت دسترسی به دوره از اینجا کلیک کنید
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رایگان
شروع کنید

یکی از ضروریات هر کسب و کاری به خصوص فروشگاه اینترنتی داشتن استراتژی های مارکتینگی است که به ما کمک می کند تا هر چه بهتر وبسایت و فروش خود را کنترل کنیم .

در چند وبینار آموزشی رایگانی که در وبسایت قرار داد به این موضوعات پر داخته ایم البته این را بگوییم که قبل از را هاندازی یک وبسایت و فروشگاه اینترنتی ابتدا بهتر است چند ماهی را زمان صرف کنیم برای تهیه برنامه بازاریابی و به خصوص برنامه بازاریابی دیجیتال  و بعداز آن بهتر بتوانیم آن چیری که مدنظر داریم را برای طراحی سایت اجرا کنیم .

لازم به ذکر می دانم که بگویم عموما افراد زیادی را دیده ام را که در این سالها می خواستند یک وبسایت را طراحی کنند و تجارت دیجیتال خود را بر مبنای آن بسازند ، اما عمدتا بخاطر نداشتن یک برنامه بازاریابی دیجیتال منسجم نتوانسته اند به هدف خود برسند و در میانه راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود ، دچار سر درگمی فراوان شده اند و عطای این کسب و کار را به لقایش بخشیده اند .

اما بعنوان یک خبر خوب در اینجا می خواهم بگویم به زودی دوره آموزشی طراحی پلان بازاریابی دیجیتال رو که بر مبنای ساستک می باشد جهت مشاهده عموم در این وبسایت عرضه خواهیم کرد.

دیگه بهتره بریم و وبینار آموزشی استراتژی مارکتینگ در فروشگاه اینترنتی راببینیم .

محتوای دوره

فیلم وبینار استراتژی مارکتینگ در فروشگاه اینترنتی
::: دوره‌های مفید دیگر :::
مرتضی آزاددهقان
مرتضی آزاددهقان
/5

فرم ورود به سایت