زمان مطالعه: 3 دقیقه
مرتضی آزاددهقان

مرتضی آزاددهقان

مدیر تیم آزادوردپرس

درباره مدرس:
مرتضی آزاددهقان متولد ۱۳۶۱ می باشد که دارای تحصیلات در رشته های مهندسی مکانیک ،مدیریت استراتژیک و دکتری حرفه ای کسب و کار است که بصورت تخصصی در حوزه بازاریابی دیجیتال مشغول به فعالیت است .او کارآفرینی  در بستر اینترنت را ترند روز می داند و معتقد است امروزه بیشترین بخش  هر کسب و کاری می بایست تکنولوژی محور باشد .

صفحه اینستاگرام

azaddehghan_com@
azadwp_com@

شماره تماس

09123629118
09125689460

تلگرام

azaddehghan@

آدرس

کرج- جهانشهر- بلوار مولانا - کسری شمالی

ماموریت و بیوگرافی

مرتضی آزاددهقان دارای مدرک دکتری حرفه ای کسب و کار از دانشگاه تهران است .او ابتدا در رشته مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شد و به جهت اینکه به علوم مدیریتی علاقمند بود کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و دکتری حرفه ای کسب و کار  را از دانشگاه تهران اخذ نمود ، او از سال ۱۳۹۴ به موضوع بازاریابی دیجیتال علاقمند شده و شروع به تحقیق و مطالعه در این زمینه نموده است حاصل مطالعات وی در کتاب کسب ثروت از اینترنت به چاپ رسیده است . در مسیر یادگیری بازاریابی دیجیتال افتخار شاگردی استاد عادل طالبی را در کارنامه خود دارد . 

او پس از سالها طراحی سایت و انجام پروژه های مختلف شروع به راه اندازی وبسایت آزادوردپرس نمود تا بتواند تجربه ها و دانشی را که بدست آورده  در جهت توانمند کردن جوانان این مرز و بوم ارائه نماید .آموزشهای وی در حوزه طراحی سایت ، بازاریابی محتوا، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات آنلاین و آنالیز تبلیغات با ابزارهای گوگل آنالیتیکس و… می باشد و با توجه به اینکه نامبرده از نظر سوابق کاری بیشتر بعنوان کارآفرین و بازاریاب فعالیت نموده لذا دید کاملی به کسب و کار دارد و تمامی نکات آموزشی را در حوزه بازاریابی دیجیتال از دید کسب وکار بیان می کند . در سالهای اخیر نامبرده ضمن اخذ دانش کوچینگ اکنون بعنوان کوچ بازاریابی دیجیتال در کنار کسب و کارهای کوچک واستارتاپها فعال می باشد.