خدمات سئو

خدمات سئو

سئوی سایت خود را به ما بسپارید 

آموزش سئو

آموزش بهینه سازی سایت بصورت حضوری ، آفلاین و آنلاین

مشاوره سئو

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی جهت  رزرو  به شماره ۰۹۱۲۳۶۲۹۱۱۸ پیام بدید

تعرفه و خدمات سئو سایت

بی شک امروز سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، یکی از ارزانترین روشهای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار مدرن است .

این روش مبتنی بر رفتار کاربران در سطح وب بوده و بر اساس سوالاتی که کاربران به پاسخ آن نیاز دارد  بوجود آمده و به این روش بازاریابی ، بازاریابی درونگرا گفته می شود .

مشتریان این روش بازاریابی را potential customers  یا مشتری بالقوه می گویند  که امکان خرید او بالاست.

این روش بازاریابی بر اساس کلمات کلیدی می باشد که در واقع سوال یا نیاز مشتری است و معمولا سایت هایی که در رتبه های اول نتایج جستجو قرار بگیرند شانس بالایی برای فروش به مخاطب را خواهند داشت .

طبق تحلیل رفتار کاربران در موتورهای جستجو ، معمولا کاربران یکی دو لینک اول را باز کرده و در صورت مناسب نبودن پاسخ  به سراغ سایر لینک ها میروند . به همین خاطر امروز جنگ رقابتی کسب و کارها در صفحه اول گوگل و در لینک های بالای گوگل  است. 

رسیدن به رتبه اول گوگل مستلزم شناخت کلمات کلیدی مناسب و پرترافیک و اقدامات فنی در وبسایت و خارج آن است که معمولا نیاز به هزینه زمانی و ریالی دارد . 

از آنجایی که رقابت بر سر جایگاه اول گوگل در یک کلمه کلیدی بالاست بدست آوردن آن جایگاه و ثابت ماندن در آن کار ساده ای نیست و نیازمند اسئفاده از خدمات سئو توسط تیم های مستقر در کسب و کار یا برونسپاری به تیم های دیگر است. 

و معمولا هر تیمی برای خودش استراتژی خاصی را دارد ک منحصر به فرد خود اوست ، اینکه از چه کلمات کلیدی استفاده کند ،  رقبا را به چه شکل آنالیز نماید ،در کجا رپورتاژ آگهی برود  و چگونه بلاگ فنی ایجاد کند و همینطور میزان سرچ آن کلمه کلیدی چگونه باشد  و رقابت در آن صنعت به چه شکل باشد هر کدام تاثیر خاص خود را دارد .

این روش مستلزم طی شدن زمان است ، اما  زمانی که به جایگاه مناسب در کلمات پر ترافیک برسیم ورودی ارگانیک و ترافیک بالا را به همراه خواهد داشت  برای رسیدن به جایگاه برتر بین  ۶ ماه تا بعضا دو سال زمان نیاز است ، به همین خاطر برای کسب و کارهای نوپا بهتر است از روشهای تبلیغاتی زود بازده استفاده کنند .

 در ضمن با توجه به اینکه مدام الگوریتم های گوگل در حال تغییر هستند هیچ سئو کای نمی تواند تضمبن دهد شما را به لینک اول گوگل برساند .

از آنجایی که هر تیم استراتژی و روش خاص خودش را برای ارائه پروپوزال خودش دارد تعرفه های سئو با هم متفاوت خواهد  بود در زیر برخی از این روش ها اعلام میگردد و هر کدام از آنها در جایگاه خود می تواند درست یا غلط باشد .

 

۱- پروژه سئو : 

پروژه سئو شامل طراحی استراتژی سئو ،کیورد ریسرچ، اجرای مراحل سئو تکنیکال ،سئو onpage ، سئو off page ، بلاگ فنی ، و رپورتاژ آگهی ( تحقیق کلمات کلیدی ) ، بارگذاری محتوا در وبسایت و بهینه سازی آن ، بهینه سازی صفحات سایت  و..می باشد که بسته به نوع سایت و حجم فعالیت ها بصورت ماهیانه انجام میپذیرد . برای وبسایت های ساده و تعداد کلمه کلیدی یک تا ۳ کلمه کلیدی استفاده می شود. معمولا پروژه سئو یک تا دو ماه طول خواهد کشید و بصورت ماهیانه ۸ تا ۱۲ میلیون هزینه خواهدداشت و بعداز آن سئو محتوایی باید بصورت ماهیانه اجرا گردد که آن هم در غالب خدمات ادمینی وبسایت است .

پروژه سئو
کی ورد ریسرچ

۲- سئو بر اساس کلمات کلیدی :

یکی از روش های محاسباتی برای محاسبه قیمت سئو بر اساس کلمات کلیدی کسب و کار است و در وبسایت های با کلمه کلیدی بالا از این روش قیمت گذاری استفاده می شود . در این روش ، مجری سئو با بررسی کلمات کلیدی کسب و کار و رقبا  اقدام به ارائه  قیمت می نماید .که معمولا  بسته به هر کلمه کلیدی از ماهیانه  ۵ میلیون تومان به بالا قرار داد بسته می شود .( این روش برای کسب و کارهای متوسط مناسب می باشد .

۳-  سئو بر اساس افزایش ترافیک ورودی 

در این روش براساس بالا رفتن ترافیک وبسایت و افزایش ورودی قیمت محاسبه می شود و این میزان بسته به تبحر سئو کار و میزان درخواست صاحب کسب و کار صورت میگیرد .

این روش برای کسب و کارهای مناسب هست که میزان ورودی مناسبی دارند و میخواهند آنرا افزایش دهند .

سئو بر اساس ترافیک ورودی
سئو درصدی از فروش

۴- سئو بر اساس درصدی از فروش :

در این روش کارفرما هزینه ای را پرداخت نمی کند بلکه در اثر اقدامات انجام شده و افزایش میزان فروش تیم سئو  درصدی از فروش را دریافت می کنند .

سئو

رتبه اول گوگل دست یافتنی است !

 

 

جنگ رقابتی امروز  در بازار کسب و کارها ، در صفحه اول گوگل هست در بقیه صفحات بودن مهم نیست چون بنا به رفتار مصرف کننده آنلاین ،لینک های کلیک خواهد شد که در صفحه اول گوگل  و رتبه بالاتر باشند ، پس بعداز طراحی یک وبسایت مهمترین موضوع  بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو خواهد بود .

زمانی که شما با نام کسب و کارتتان در رتبه اول گوگل باشید مشتریان و یا اصطلاحا بازار هدف شما در سریع ترین زمان و به عنوان اولین نفر شما را پیدا کرده و در صورت مناسب بودن محصولات یا خدمات شما، اقدام به ارتباط گیری  و خرید محصول می کنند.

پس همین الان به فکر استفاده از یک تیم متخصص  برای سئوی سایت خودت باش

خدمات سئوی محلی

برخی از کسب و کارها بصورت محلی هستند یعنی اینکه خدمات آنها در یک منطقه خاص می باشد به همین خاطر باید خدمات سئوی محلی را استفاده کنند 

لینک سازی خارجی

برخی از اقدامات سئویی در بیرون وبسایت اتفاق می افتند و باعث می شوند که  لینک های معتبر برای وبسایت ایجاد شوند  

لینک سازی داخلی

با لینک سازی داخلی گوگل به اهمیت صفحات سایت پی می برد  و مخاطب در سایت بیشتر خواهد ماند 

دوره آنلاین آموزشی سئو

 

 

اگر کسب و کاری داری که هر روز تولید محتوا میکنه و خدمات پکیجی ما مناسب کارت نیست بهترین مدل این هست که تیم سئوی محلی داشته باشی و از دوره های  آموزشی آفلاین، آنلاین و یا حضوری آزادوردپرس استفاده کنی 

مجله (وبلاگ)