خدمات آزادوردپرس

خدمات آزادوردپرس :

آکادمی آموزشی آزادوردپرس ، مجموعه جوانی است که با هدف توسعه کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بوجود آمده است.

امروزه مهمترین مشکل کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپهای که شکل گرفته اند  به دو شکل بروز می کند :

۱- نداشتن تبحر لازم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی که از طریق آموزش می توان این تبحر را بدست آورد

۲- نداشتن تیم متخصص و نیروی انسانی مناسب

۳- نبود مراکز تخصصی که برای برونسپاری  راه اندازی صحیح کسب و کار اینترنتی ( طراحی استراتژی و پلن بازاریابی دیجیتال ، طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت وبسایت ، کوچینگ تبلیغات آنلاین و… )

 به دلایل فوق الذکر  مجموعه آزادوردپرس تصمیم گرفت تا خلا ناشی  از موارد فوق را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ،  استارتاپها حل نموده و بنابراین خدمت های زیر را برای مراجعین در نظر گرفته است : 

 

۱- دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ ( شامل طراحی سایت، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، تبلیغات آنلاین و…)

۲- طراحی سایت وردپرسی و کدنویسی شده 

۳- مدیریت و ادمینی وبسایت

۴-سئو و بهینه سازی سایت

۵-کوچینگ ومشاوره بازاریابی دیجیتال

 جهت اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه تماس باما و فرم مربوطه  استفاده نمائید .

مراحل آغاز به کار و رشد

آزادوردپرس در سال ۱۳۹۸  توسط مرتضی آزاددهقان راه اندازی گردید در ابتدا نام اصلی  این وبسایتazaddehghan.com که به azadwp.com تغییر کزد .

 از اواخر ۱۳۹۸ آموزشهای این وبسایت در پیچ اینستاگرامی azaddehghan_com آغاز شد  و درسال ۱۳۹۹ وبینارهای این مجموعه در ایسمینار و اسکای روم منتشر گردید . 

در سال ۱۴۰۰. با توجه به برگزاری کلاسهای آموزشی و شرکت در ایونت های مختلف و نیاز مراجعین تصمیم. به این شد که ۲خدمت طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو  به خدمات این مجموع اضافه گردد.

با توجه به سیاستهای مجموعه  و تقاضای بیشمار مخاطبین نسبت به ارائه خدمت کوچینگ این فعالیت جدید در کنار استراتژی جذب نیروی کار جدید ،اهداف جدید مجموعه آزادوردپرس هستند.

برخی از نمونه سایت های طراحی شده

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

دانشجویان پر افتخار آکادمی آزادوردپرس