خدمات آزادوردپرس

خدمات آزادوردپرس :

آکادمی آموزشی آزادوردپرس ، مجموعه جوانی است که با هدف توسعه کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بوجود آمده است.

امروزه مهمترین مشکل کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپهای که شکل گرفته اند  به دو شکل بروز می کند :

۱- نداشتن تبحر لازم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی که از طریق آموزش می توان این تبحر را بدست آورد

۲- نداشتن تیم متخصص و نیروی انسانی مناسب

۳- نبود مراکز تخصصی که برای برونسپاری  راه اندازی صحیح کسب و کار اینترنتی ( طراحی استراتژی و پلن بازاریابی دیجیتال ، طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت وبسایت ، کوچینگ تبلیغات آنلاین و… )

 به دلایل فوق الذکر  مجموعه آزادوردپرس تصمیم گرفت تا خلا ناشی  از موارد فوق را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ،  استارتاپها حل نموده و بنابراین خدمت های زیر را برای مراجعین در نظر گرفته است : 


۱- دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ ( شامل طراحی سایت، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، تبلیغات آنلاین و…)

۲- طراحی سایت وردپرسی و کدنویسی شده 

۳- مدیریت و ادمینی وبسایت

۴-سئو و بهینه سازی سایت

۵-کوچینگ ومشاوره بازاریابی دیجیتال

 جهت اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه تماس باما و فرم مربوطه  استفاده نمائید .

مراحل آغاز به کار و رشد

آزادوردپرس در سال ۱۳۹۸  توسط مرتضی آزاددهقان راه اندازی گردید در ابتدا نام اصلی  این وبسایتazaddehghan.com که به azadwp.com تغییر کزد .

 از اواخر ۱۳۹۸ آموزشهای این وبسایت در پیچ اینستاگرامی azaddehghan_com آغاز شد  و درسال ۱۳۹۹ وبینارهای این مجموعه در ایسمینار و اسکای روم منتشر گردید . 

در سال ۱۴۰۰. با توجه به برگزاری کلاسهای آموزشی و شرکت در ایونت های مختلف و نیاز مراجعین تصمیم. به این شد که ۲خدمت طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو  به خدمات این مجموع اضافه گردد.

با توجه به سیاستهای مجموعه  و تقاضای بیشمار مخاطبین نسبت به ارائه خدمت کوچینگ این فعالیت جدید در کنار استراتژی جذب نیروی کار جدید ،اهداف جدید مجموعه آزادوردپرس هستند.